środa, 20 czerwca 2012

TOP Darmowe Gry Online bez ściągania 2012

Tutaj do was top wśród różnych darmowych gier online w języku polskim w 2012 r. obecnie w internecie.
Aby przeczytać kliknij opinię na tytuł gry i zarejestrować kliknij na zdjęcie.


Drakensang Online:
jeden z "Free to Play" z domu Bigpoint najbardziej odegrał w świecie Drakensang Online to gra fabularna zaznaczone na działania i eksploracji, w którym będziesz musiał stawić czoła wielu wrogów i zakończy setki questów. Kiedy będziesz wspinać poziomu możesz wyposażyć swojego bohatera z coraz lepiej broni i nauczyć się nowych umiejętności.

Pirate Storm:
jest nowa grą z Bigpoint of Naval walki z niezwykłym grafiki 3D.
W Pirate Storm należy prowadzić statek piracki w morzu, gdzie walczą wszyscy o władzę.
Każdy dzień można spotkać zaciekłe walki z okrętów innych graczy i przerażającymi potworami morskimi stworzonych przez komputer.

Play FarmeramaFarmerama:
to bezpłatna gra, która będzie włączyć się w rolnika, dzięki czemu można zarządzać własną internet farmy i uczynić go rozwijać.
Aby to zrobić trzeba będzie pracować pól, sianie i zbieranie i sadzenia drzew i hodowla bydła, handlu produkty, poprawić swoje zaplecze i konkurować z innymi graczami.

Imperia Online:
to jeden z najpopularniejszych darmowych gier internetowych strategii, gdzie trzeba użyć wszystkich swoich umiejętności organizacyjne do tworzenia średniowiecznego imperium i uczynić go rozwijać. Aby to zrobić trzeba będzie rozszerzyć fortece, zbierać i gromadzić zasoby, zawieranie sojuszy z innymi graczami lub przeszkolić swoją armię do najechać ich wioski.

Miłej zabawy z NAJLEPSZYCH darmowe gry online bez ściągania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.