niedziela, 17 czerwca 2012

NosTale - Darmowe MMORPG Online stylu Anime

NosTale to darmowa gra fabularna, osadzona w fantasy, pełen smoków, elfów, gobliny i dziwne stwory.Osobliwością tego MMORPG, jednak jest w jej stylu grafiki anime, która przypomina japońskie kreskówki.

Kliknij tutaj aby zagrać

Po pobraniu oprogramowania gry i utworzeniu konta, możesz stać się częścią świata NosTale jako "Adventurer", znaków, które nie należą jeszcze do konkretnej klasy. To jest możliwe tylko, osiągając poziom 15 w walce i 20 w pracy. W tym momencie można specjalizować się i rozpocząć "karierę", wybierając jedną z trzech klas dyspozycji: Swordsman, Archer i Mage.

Ważną częścią NosTale to NosMates, zwierzęta, które towarzyszą swoją postać podczas jego przygód. Tłum, po czym zdobył, pójdą rdr w trakcie gry i pomoże w walkach, niekiedy stają się decydujące o wyniku bitwy. Będzie wtedy można wyposażyć je z różnych obiektów, które zwiększą ich stanu, aw konsekwencji ich zdolności do walki.

Innym ciekawym elementem w świecie NosTale, możesz zakupić prywatnego gruntu, na którym można zbudować dom, wchodząc do środka sporą ilość różnych obiektów i ozdób, z okazji, aby pokazać swoją siedzibę do przyjaciół.
W tej grze multiplayer stylu anime jest bardzo ważne, aby zdobyć punkty doświadczenia, by zwiększyć swoją postać. Idąc dalej w NosTale, użytkownik musi być w stanie wygrać odpowiednie umiejętności (czyli poziom pracy odpowiedni do twojego charakteru), złote monety i zdolności punktu potrzebne do przetrwania.

Miłej zabawy z NosTale!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.