poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Pobierz Drakensang Online - Darmowe Gry

Drakensang Online to nowa gra na przeglądarkę za darmo z domu na Bigpoint.

Kliknij na obrazek, GRAĆ

Z wielkiego grafiki 3D w fantasy, Drakensang Online zabierze Cię, przez ciemną świecie zaludnionym przez złośliwych stworzeń, w ekscytującą przygodę, gdzie można wykonać setki misji, zabijając potężnych wrogów.

Początkowo możesz wybrać swoją postać maga i wojownika lub myśliwego. Po tej decyzji będziesz musiał utrzymać ją do końca gry, więc dam ci krótki opis trzech:

Dragon Warrior: uzbrojony w tarczę i miecz, ma bardzo dobry wynik (zarówno ofensywnie i defensywnie) i dobre umiejętności, ale nie ma długie ataki zasięgu.

Magik z okręgu: bardzo silny z magicznych umiejętności, może powodować znaczne szkody z czarów ognia, lodu i błyskawic.

Hunter: uzbrojony w łuk i strzały, jest najbardziej elastycznym z 3, może on zaatakować zarówno z bliska iz daleka.


Bardzo ważna jest pielęgnacja, który będzie używany w poprawie wyposażenia swojej postaci. Z walki i eliminowania potworów, w rzeczywistości, otrzymasz punkty doświadczenia i można zbierać przedmioty, które nie zostaną wykorzystane, kiedy umrą, przydatne dla naszego charakteru lub wypełnić różne misje. Kiedy będziesz wspinać poziom można wyposażyć ją w jeszcze lepszych broni, a płacąc, uczyć się nowych umiejętności, aby zmierzyć się z najbardziej potężnych wrogów.
Drakensang Online jest bardzo dynamiczna gra RPG oparta na działania i eksploracji, w którym będziesz musiał stawić czoła wielu wrogów. Z przerażającym NPC do różnego rodzaju potworów, nie zapominając o swoich przeciwników online, znajdziesz codziennej walki do podjęcia, samodzielnie lub wspólnie z innymi podmiotami, zwiększając tym samym swoje punkty doświadczenia i umiejętności swojej postaci.

Miłej zabawy z DRAKENSANG ONLINE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.