poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Klasyczne Gry Online Darmowe

Najlepsze klasyczne gry online, darmowe na komputerze, grać bezpośrednio z przeglądarki bez pobierania.

Kliknij na obrazek aby GRAĆ


OGame: jeden z najbardziej klasycznych gier walki strategii i przestrzeń, w której założenie kolonii na planecie, zbudować flotę, rozwijający się dziesiątki technologii i budować wiele struktur.
Brzmi łatwo, ale uwaga: mistrzowie tej gry zajmuje dużo taktyki przegubowych.


Play SeafightSeafight: Kolejna gra w przeglądarce internetowej, od wielu lat, choć wiele się zmieniło i poprawiła się, pozostaje klasyczne marynarki gra walki morski, gdzie można kupić nowe statki oraz do wzmocnienia ich musi niszczyć statki pirackie i potwory morskie.
Uważaj na bardziej doświadczonych graczy: Oni nie mają żadnych skrupułów najeżdżają i niszczą swój statek.

Play DarkOrbitDarkOrbit: W tej grze przeglądarki internetowej będzie kapitanem statku kosmicznego mającą za zadanie wypełnienie setki różnych misjach. W tym celu będziesz musiał uaktualnić swój statek zakup nowych broni, silników, tarcze itd. .. Oczywiście ta gra poprawiła się w ciągu lat i jest opiekun.

Gladiatus: to zabawna gra, w której staje się gladiatorem i walka z innymi graczami jak ty na arenie. Aby to zrobić, i odnieść sukces, trzeba będzie rozwijać swoją postać najlepiej, zarówno jako wyposażenie niż statystyki. Jedną z cech, która została dodana w ostatnich latach jest o tajemnicy, ale znajdziesz to, czego po prostu grać.

BiteFight: kolejna klasyczna gra, w której ścierają wampiry i wilkołaki do śmierci. Nawet tutaj najważniejszym aspektem jest wyposażenie: przedmioty, które tworzą je można znaleźć podczas misji, lub kupić za pieniądze kradną z członków przeciwnej frakcji.


Miłej zabawy z najlepszych gier CLASSIC ONLINE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.