niedziela, 21 sierpnia 2011

Call of Gods gra MMORPG Fantasy Przeglądarka

Call of Gods to przeglądarka stylu gry Fantasy MMORPG, osadzona w świecie zaludnionym przez potężne bóstwa, na które ty nie możesz nic zrobić, ale Heroes wynajem, szkolić armię i sojusze.


Na początku możesz wybrać, czy stać się człowiekiem, elfem czy Nieumarłych. Każda rasa ma swoje wady i zalety, i według tego, co dołączyć znajdą się konieczności budowania różnych miastach. Każdy z nich ma dwie podkategorie, aby każda cywilizacja bardziej zróżnicowane i ciekawe.

Heroes dostępny do udzielenia pomocy, które można łatwo spotkać na podróż do krainy Call of Gods (zwłaszcza w tawernie), jest krytyczna: należy dostarczyć sprzęt, które dostarczają broń, amulety, tak aby zwiększyć ich moc i poprawy ich indywidualne umiejętności. Ich siła będzie wpływała na całą armię.

Malowniczej w Call of Gods jest bardzo bogate i sugestywne, od śniegu szczyty gór i łąk, pustynie i wulkany, którym można poddać się szerokie doświadczenie w różnych dziedzinach. Po heroicznej redouns róg w niebo, wszystkie, Ludzi, Elfów i Nieumarłych, są powołani do walki o swoje terytorium.

To fantastyczna przygoda z BG Boyojoy sieci zajmie Ci samotny walk, epickich bitew obok swoich sojuszników, taktyki lochy pełne wyzwań, wojskowych i dyplomatycznych, strategii i dowód osobisty opór, który może wzbudzić nawet najbardziej sceptycznych graczy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.