sobota, 15 stycznia 2011

Strzelanka multiplayer

Strzelanka multiplayer Games znany również jako RPG online są gry, gdzie gracz staje po stronie charakter i rozwijać go do jego potrzeb.

Tutaj znajdziesz listę Strzelanka multiplayer dostępnych za darmo.

Grać clik na obraz th pobliżu gry.


Battlestar Galactica OnlineBattlestar Galactica Online: nowa gra wojny przestrzeń opublikowane przez Bigpoint. W tej grze musisz stać się kapitanem okrętu, że rozwój i poprawę we wszystkich jej aspektach. 'Ll Twarzą ekscytujące kosmicznych bitwach przeciwko zaciętych wrogów, człowieka lub w inny sposób.


Metin2: spośród wszystkich gier w tej Metin2 rodzaju jest zdecydowanie jednym z najlepszych, ta gra będzie w stanie utrzymać się przyklejone do komputera i nigdy nie jest nudne. Celem gry, podobnie jak większość z NRD jest wzrost charakter w miarę możliwości, zwiększając jego statystyki i poprawy ich wyposażenia.


Nostale: jest to jedna z najlepszych gier online kiedykolwiek opublikowaną przez Gameforge. W tej grze można stanąć po stronie kreatora, łucznik lub wojownik.
Celem jest pokonanie misji, wyższym poziomie, modernizacji sprzętu i nauczyć się nowych umiejętności.4Story: to kolejny popularny cRPG, pod wieloma względami podobne do World of Warcraft.
Musisz wypełnić zadania, zabijając setki tysięcy ludzi z różnych potworów w grze, która jest lepsza z każdym dniem.Miłej zabawy z najlepszych Strzelanka multiplayer gry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najtrudniejsza Gra na Swiecie

(Kliknij na BEGIN, aby rozpocząć odtwarzanie)

Skopiuj i wklej że kod, aby umieścić tę grę na swojej stronie lub blogu.